+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Sıkça Sorulan Sorular

Money Bonus, tüm Migros ve grup marketlerinde kullanılabilecek mi?

Evet, Money Bonus ile tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında, Migros Sanal Market, Migros Hemen, Taze Direkt ve Migros Toptan’da kazançlı alışveriş yapabilirsiniz.

Money Bonus, tüm Migros ve grup marketlerinin dışında da kullanılabilecek mi?

Evet, çünkü Money Bonus'unuz aynı zamanda bir Bonus Card'dır.

Money Bonus, yurt dışında bulunan Migros ve grup marketlerinde kullanıldığında da Money puan kazandıracak mı?

Hayır, Money Bonus Türkiye sınırlarında Money kazandırır.

Money Bonus'un süresi bittiğinde kazanılan Money puanlar silinecek mi?

Money Bonus'unuz ile biriktirdiğiniz Money puanlarınızın kullanılmayan kısmı kartınızın kullanım süresinden bağımsız olarak her yıl sonunda silinecektir.

Money Bonus ile biriktirilen bonus, Migros ve grup mağazalarında kullanılabilecek mi?

Evet, Migros ve grup mağazalarında hem biriktirdiğiniz Money puanlarınızı hem de bonusunuzu kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Toplam Money puanlarımızı nereden takip edebiliriz?

Money Bonus ile biriktirdiğiniz Money puanlarınızı Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan, Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'den, Migros'larda kiosklardan, ekstrenizden ve Migros grup mağazalarında alışveriş sırasında POS'lardan takip edebilirsiniz.

Money puanların TL karşılığı nedir?

Money Bonus'unuz ile biriktirdiğiniz 1 Money, 1 TL'ye eşittir.

Alışveriş esnasında hem Money Kart'ın hem de Money Bonus'un yanımızda olması gerekiyor mu?

Hayır, Money Bonus'unuzun yanında olması ve kartınızı alışveriş öncesinde kasiyere vermeniz yeterlidir. Çünkü Money Bonus tüm Money Kart özelliklerini barındırır.

Kasada ödeme yaparken hem Money Bonus'u hem de Money Kart'ı gösterirsem iki taraftan da indirim ya da puan kazanır mıyım?

Hayır, Money Kart'ınızı göstermeniz durumunda Money Bonus'a özel indirimlerden faydalanamazsınız .

Money Bonus'umuz yanımızda değil, Money Kart kullandık ve puan kazandık. Bu puanlar Money puana çevrilir mi?

Kioskta böyle bir uygulamamız yok. Müşterimiz Migros mağaza danışmalarına başvurarak veya 444 10 44 Migros Müşteri memnuniyeti hattını arayarak Money Kart ve Money Bonus'unu aynı hesapta birleştirirse, Money Kartı ile Migros mağazalarında kazandığı puanları, Money Bonus'u ile kiokstan çek olarak basabilir.

Money çekleri nasıl kazanılır ve nasıl kullanılır?

Money çekleri belli dönemlerde yapılan kampanyalar ile kartınıza yüklenir ve kullanımı kampanya koşulları ile belirlenir.

Money çekleri ile istediğimiz ürünü alabilir miyiz?

Money çekleriniz ile kampanya koşulları dahilinde istediğiniz her ürünü satın alabilirsiniz.

Money Bonus kampanyalarına nerelerden ulaşılabilecek?

Money Bonus'a özel kampanyaları; mağaza içi duyurumlardan, insertlerden ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Bedava alışveriş kazandığımızda, o an tüm alışverişimiz mi bedava olacak? Yoksa sınırlama olacak mı?

Bedava alışveriş tutarınız, kazandığınız anda kasiyer tarafından size bildirilecek.

Money Bonus'umun ekstresinde kazandığım tüm ayrıcalıkları görebilecek miyim?

Money Bonus'unuzun ekstresinden kazandığınız Money puanları, bonusu, indirim toplamını, Money çeklerinizin son kullanma tarihi en yakın olan 5 tanesini ve bedava alışverişlerinizi takip edebilirsiniz.

Money Bonus'umun ek kartları Money Bonus'a sunulan fırsatlardan yararlanabilecek mi?

Evet, ek kartınız ile de indirimlerden faydalanabilecek, Money puan biriktirebilecek ve bedava sürpriz alışveriş kazanabileceksiniz. Fakat asıl kart ile ek kart arasında Money transferi yapılamayacaktır.

Kurye kartımı adresimde bana ulaştıramadığından not bırakmış. Nottaki referans numarası ile kartımın nerde olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Aktif kurye tarafından bırakılan not için www.aktif.com adresinden not üzerinde belirtilen referans numarasını girerek görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Kurye net için 444 93 93 nolu, Aktif kurye için 444 0 327 nolu telefondan referans no ile bilgi alabilir, kuryenin kartınızı randevulu teslimini sağlayabilirsiniz.

Kuryeden iletilen referans numarasına ait kartım bana teslim edilemediğinden bankaya iade olmuş, kartımı tekrar nasıl alabilirim?

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak yeni bir adrese veya mevcut adresinize kartınızın tekrar gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Kartımı teslim aldığımda kullanıma ne zaman açılacak?

Kartınız güvenliğiniz nedeniyle kullanıma kapalı gönderilir. Kartınızı teslim aldığınıza dair bilgi kuryeden tarafımıza iletildiğinde kartınız otomatik olarak kullanıma açılır. Kartınızı kullanmaya başlamak için ise kartınız size ulaştığında şifre almanız gerekmektedir. Şifrenizi BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA ATM, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kanallarından, SIFRE yazıp kartınızın son 6 hanesini ve kartınızın güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakarak 3340’a SMS göndererek veya Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'ü arayarak "Kart şifresi almak istiyorum" diyerek kolayca alabilirsiniz. Belirlenen şifreniz ilk alışveriş işleminde kartınıza yüklenecektir.

Kredi kartlarımın limitini arttırmak istiyorum. Nasıl başvurabilirim?

Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE ,AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340'a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40'a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)

Limit artış talebinizi limitini arttırmak istediğiniz asıl kart ile Garanti BBVA ATM'lerimizden "LİMİT İŞLEMLERİ" adımından yapabilir ve aynı adımdan periyodik limit artışı onayı da verebilirsiniz veya size en yakın Garanti BBVA Şubeleri'nden yapabilirsiniz.

Limit artış talebiniz, taleplerin geliş sırasına göre en kısa süre içerisinde değerlendirilmektedir. Her iki seçenek için de limit artış talebinizin sonucunu ekstrenizden takip edebilir veya Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'den öğrenebilirsiniz.

Kredi kartımı internet üzerinden alışverişe nasıl açabilirim?

Kredi kartınızı internet üzerinden alışverişe açmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil'de,

  • Kartlar adımında listelenen kredi kartlarınızdan birini seçtiğinizde, Kredi Kartı İşlemleri alanında yer alan İnternet Üzerinden Alışveriş butonundan aktifleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda,

  • Kartlar > Kredi Kartı adımlarından işlem yapmak istediğiniz kredi kartınızı seçerek, Kart Bilgileri alanından Güvenlik Bilgileri altında Düzenle butonundan değişiklik yapabilirsiniz.

BonusFlaş'ta,

  • Kart Bilgileri > Kart Ayarları > İnternet Üzerinden Alışveriş butonunu açık olarak seçerek kredi kartınızı internet alışverişine açabilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ile,

  • "Kredi kartımı internet üzerinden alışverişe açmak istiyorum." diyerek kredi kartınızı internet üzerinden alışverişe açabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, talebinizi iletip, kredi kartınızı internet üzerinden alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Kredi kartımın yurtdışı kullanım ayarlarını nasıl değiştirebilirim?

Kredi kartınızın yurtdışı kullanım ayarını aşağıdaki adımları takip ederek değiştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil'de,

  • Kartlar adımında listenen kredi kartlarınızdan yurt dışında kullanmak istediğiniz kredi kartınızı seçerek, Yurt Dışı Kullanımı seçeneğini aktif hale getirebilir ve kredi kartınızı yurt dışında kullanmaya başlayabilirsiniz.

BonusFlaş'ta,

  • Kart Bilgileri menüsünden sağ üstteki Ayarlar butonuna tıklayarak Yurt Dışı Alışveriş seçeneğini aktif hale getirebilir ve kredi kartınızı yurt dışında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, talebinizi iletip, kredi kartınızın yurtdışı kullanım ayarını değiştirebilirsiniz.

Kredi Kartımı Telefon ve Posta Yolu ile Alışveriş (MO/TO)'e nasıl açabilirim?

Kredi kartınızı Telefon ve Posta Yolu ile alışverişlerde kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil'de,

  • Kartlar adımında listelenen kredi kartlarınızdan birini seçtiğinizde, Kredi Kartı İşlemleri alanında yer alan "Tel./Posta Yolu ile alışveriş” butonundan aktifleştirebilirsiniz.

BonusFlaş'ta,

  • Kart Bilgileri > Kart Ayarları > Telefon / Posta Yoluyla Alışveriş (MO/TO) butonunu "açık" olarak seçerek kredi kartınızı Telefon / Posta yoluyla alışverişlerde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda,

  • Kartlar > Kredi Kartı > işlem yapmak istediğiniz kredi kartınızı seçerek Kart Bilgileri > Güvenlik Bilgileri alanından düzenleyebilirsiniz.

Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333 ile,

  • "Kredi kartımı Telefon / Posta Yoluyla alışverişe açmak istiyorum." diyerek kredi kartınızı Telefon / Posta yoluyla alışverişlerde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA şubelerine gelerek, talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI