+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Limit Artış

Li̇mi̇t artırım talebi̇ yapmak çok kolay!

Kredi kartı limitiniz, kartınızın size ulaştığı zarfta ve ekstrenizin üzerinde yer almaktadır. Limitinizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil, BonusFlaş ve Garanti BBVA ATM'lerinden görüntüleyebilirsiniz.

Kredi kartı için ödeme yaptığınızda, müşteri limitiniz ödediğiniz tutar kadar kullanıma açılacaktır.

Müşteri limiti; birden fazla Garanti BBVA kredi kartınız olması durumunda, kartlarınızı tek bir limit üzerinde takip edebilmeniz için tanımlanan limittir.

Kredi Kartı Limit Artırma Talebi Verebileceğiniz Kanallar

  • BonusFlaş'tan kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

 BonusFlaş uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla kart bilgileri > kartın seçimi > limit artırım adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.

  • Garanti BBVA Mobil'den kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Garanti BBVA Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla hesap ve kart > kartlar > kartın seçimi > nakit ve ödeme çözümleri > limit artırım adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.

  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan 'na giriş yaptıktan sonra kart > kredi kartı > kartın seçimi > limit artır adımlarını izleyerek limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan de düzenli limit artırım talimatı verebilirsiniz.

  • SMS ile kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340'a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40'a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)

  • Garanti BBVA Şubeleri'nden kredi kartı limit artırma talebi oluşturma

Size en yakın Garanti BBVA Şubesi'ne gelerek kredi kartı limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Limit artış talebiniz, taleplerin geliş sırasına göre en kısa süre içerisinde değerlendirilmektedir. Limit artış talebinizin sonucunu ekstrenizden takip edebilir veya Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333'den öğrenebilirsiniz. 

 *Yasal düzenlemeler uyarınca bir takvim yılı içinde üç defa, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar nakit çekime ve limit artışına kapatılır; bir takvim yılı içinde art arda üç defa, dönem borcunuzun minimum ödenmesi gereken tutarın altında ödeme yapmanız halinde söz konusu kartınız, borcunuzun tamamının ödenmesine kadar kullanıma kapatılır.

Düzenli limit artış talebi:

Limitinizin düzenli olarak artırılmasını isterseniz Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'ndan, Garanti BBVA Mobil'den ve şubelerimizden düzenli limit artışı onayı da verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi durumlarda kart limitiniz artmaz?

Sahip olduğunuz tüm kredi kartlarınızın limitlerinin toplamı aylık ortalama net gelirinizin 2 katını geçemez, ikinci ve sonraki yıllar içinse 4 katını aşamaz. Diğer bankalardaki limitlerinizin yüksek olması durumunda limitiniz artmayabilir. Bu durumda diğer banka kartınızı kapatabilir ya da limitinizi düşürebilirsiniz. Eğer mevcut gelirinizde değişiklik veya ek başka gelirleriniz varsa (örneğin; tapu, kira kontratı, araç ruhsatı, başka banka hesap cüzdanı vb...) şubeye ek gelirlerinizi belgeleyerek limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Kart limiti artış talebimin sonucu nasıl öğrenebilirim?

  • Limit arttırma talebinizi Garanti BBVA Mobil > İşlemler > Başvurular > Başvuru Takip > Kredi Kartı Limit Takibi adımından,
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı > Başvuru > Başvuru Takibi > Kredi Kartı Limit Takibi adımından,
  • BonusFlaş > Daha Fazlası > Başvuru ve Takip > Limit Başvuru Takip adımından
  • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifresi ve kredi kartı şifresiyle Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden takip edebilirsiniz.

Kart limitini nasıl düşürebilirim?

Limitinizi Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi şifresi ve kredi kartı şifresiyle Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'nden ya da şubelerimizden düşürebilirsiniz.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI