+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

100 TL Yargıcı Bonus

100 TL Yargıcı Bonus
bonus-flas
Sektör:Giyim
Marka:Yargıcı
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1-30 Eylül 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:1 Eylül - 7 Ekim 2020
Nasıl Kazanırım
Bonusflaş’tan kampanyaya katılım sonrası, Yargıcı’dan tek seferde 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışveriş yaparak 100 TL Yargıcı bonus kazanılabilecektir.
Katılmak İçin

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET YARGICI”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Diğer Bilgiler
 • 100 TL Yargıcı Bonus kampanyası, BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Yargıcı’dan gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir.
 • Yargıcı mağazalarından veya www.yargici.com’dan tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 100 TL Yargıcı Bonus kazanımı olacaktır ve kazanılan Yargıcı bonuslar bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.
 • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.  Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Yargıcı Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 100 TL Yargıcı Bonus kazanabilecektir.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Yargıcı Bonus'lar 7 Ekim 2020 tarihine kadar Yargıcı mağazalarında ve  www.yargici.com ’da kullanılabilir.
 • Kullanılmayan Bonus'lar 8 Ekim 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, Sanal  ve ek kartlar dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET YARGICI”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.  
 • Garanti BBVA ve Yargıcı, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI