+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

VILINZE’de Peşin Fiyatına 8 taksit

VILINZE’de Peşin  Fiyatına 8 taksit
Sektör:Vilinze
Marka:Mobilya
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:13 Ekim 2020 – 31 Ekim 2020
Nasıl Kazanırım
Bonus üyesi VILINZE mağazalarından 8 taksit kart sahiplerine sunulacaktır.
Katılmak İçin
Hemen yararlanılabilir.
Diğer Bilgiler
  • Kampanya dahilinde Bonus üyesi Vilinze mağazalarında yapılan 6 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 2 taksit ilave edilir.
  • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Shop&Fly ve Shop&Fly Business Card kredi kartları kampanyaya dahildir.
  • Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.
  • Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET MOBILYA yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • İşlemler Garanti BBVA Pos'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI