+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Tekzen'de Peşin Fiyatına 9 taksit!

Tekzen'de  Peşin Fiyatına 9 taksit!
Sektör:Mobilya
Marka:Tekzen
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:01 Mart 2020-31 Temmuz 2022
Nasıl Kazanırım
Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası, sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
Katılmak İçin
Hemen yararlanılabilir.
FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp TEKZEN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
Diğer Bilgiler
  • Kampanya, anlaşmalı Bonus program ortağı Tekzen mağazalarında geçerlidir.
  • Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası, sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 100 TL ve üzeri işlemlerde geçerlidir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, ING Bonus, Denizbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç,ING Bonus Business, Denizbank Bonus Business , ABank Bonus , ABank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp TEKZEN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI