+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Sportive’de 500TL ve üzeri alışverişe 100TL Sportive bonus!

Sportive’de 500TL ve üzeri alışverişe 100TL Sportive bonus!
bonus-flas
Sektör:Sportive
Marka:Giyim
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1-30 Nisan 2021
Bonus Geçerlilik Tarihi:1 Nisan – 7 Mayıs 2021
Nasıl Kazanırım
1-30 Nisan 2021  tarihleri arasında Sportive mağazalarında ve sportive.com.tr’den tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 100TL Sportive bonus kazanın.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA Bankası posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
Katılmak İçin
Harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET SPORTIVE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.
Diğer Bilgiler
 • 1-30 Nisan 2021  tarihleri arasında Sportive mağazalarında ve sportive.com.tr’den tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 100TL Sportive bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Sportive Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları kampanyaya  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar Sportive Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus ve sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET SPORTIVE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 100TL Sportive bonus kazanabilir.
 • Kazanılan Sportive Bonus’lar 7 Mayıs 2021 tarihine kadar sadece Sportive mağazalarında kullanılabilecektir. www.sportive.com.tr ’de kullanılamayacaktır.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 8 Mayıs 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA Bankası posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Garanti BBVA ve Sportive kampanya koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI