+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Profilo'da Peşin Fiyatına 9 taksit!

Profilo'da Peşin Fiyatına 9 taksit!
Sektör:Beyaz Eşya
Marka:Profilo
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1 Kasım 2020 - 31 Ağustos 2022
Nasıl Kazanırım
Kampanya dahilinde fiziki mağazalarda yapılan 5 taksitli işlemlerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.
Sanal mağazalarda yapılan 3 taksitli işlemlerde +3 taksit; 4 taksitli işlemlere +5 taksit; +5 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir.
Kampanyadan yararlanmak için en az 150 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
Katılmak İçin
Hemen faydalanabilirsiniz.

FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp PROFİLO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1 TL, Turkcell aboneleri için 1 TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
Diğer Bilgiler
 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Profilo yetkili satıcılarında geçerlidir.
 • Peşin Fiyatına 9 Taksit kampanyası Profilo yetkili satıcılarında yapılan 5 taksitli işlemlere Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilerek gerçekleşir.
 • Sanal mağazalarda yapılan 3 taksitli işlemlerde +3 taksit;4 taksitli işlemlere +5 taksit;+5 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 150 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 300.000 TL'dir. Bu tutarın üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, ING Bank Bonus Business , Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business,Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, ING Bank Bonus, TEB Bonus, TEB Bonus Business,Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ve Alternatifbank Bonus kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp PROFILO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom aboneleri için 1 TL, Turkcell aboneleri için 1 TL, Vodafone aboneleri için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Geri dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır .
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI