+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Pirelli’de +2 taksit

Pirelli’de  +2 taksit
Sektör:Otomotiv
Marka:Pirelli
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:06 Mart 2020 – 30 Eylül 2021
Nasıl Kazanırım
Kampanya dahilinde sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 2 ve üzeri taksitli İşlemlerde +2 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için en az 300 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir. İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
Katılmak İçin
Hemen faydalanabilirsiniz.
FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp PIRELLI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
Diğer Bilgiler
 • Kampanya anlaşmalı Bonus program ortağı Pirelli bayilerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için en az 300 TL tutarında alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 2 ve üzeri taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından +2 taksit ilave edilir.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 100.000 TL'dir. Bu tutarın üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
 • Kampanyada +taksit eklenmiş en yüksek taksit sayısı 6 olacaktır.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, ING Bonus, Denizbank Bonus, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, AlternatifBank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç ve ING Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp PIRELLI yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI