+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Otopratik'te araç bakımınıyaptıranlara 8 taksit!

Otopratik'te araç bakımını yaptıranlara 8 taksit!
Sektör:Otomotiv
Marka:Oto Pratik
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:01 Kasım 2023-31 Mart 2024
Nasıl Kazanırım
Kampanya 31 Mart 2024 tarihine kadar arasında anlaşmalı otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bonus program üyesi Otopratik işyerlerinde geçerlidir.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Katılmak İçin
Hemen faydalanabilirsiniz.

Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için "EVET BRISA" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
Diğer Bilgiler
 • 31 Mart 2024 tarihine kadar arasında anlaşmalı otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bonus program üyesi Otopratik işyerlerinde geçerlidir.
 • 8 taksit kampanyasından yararlanabilmek için, üye işyerinin seçmeli 3 taksit seçeneği üzerinden işlemi tamamlaması gerekmektedir. 3 taksitli işlemlerde +5 taksit kampanyaya katılan kartlar için Banka tarafından uygulanacaktır. ( +taksit tercihi POS üzerinden seçilmelidir)
 • Üye işyeri tarafından 3 taksit yapılmadığı durumlarda Banka + taksit veremeyeceği için Banka sorumlu tutulamaz.
 • +5 taksit 750 TL ve üzeri 3 ile 7 arası taksitli alışverişlerde geçerlidir. (Tek çekim ve 2 taksitli işlemler kampanyaya dahil değildir)
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money, Flexi, Miles&Smiles Garanti BBVA, Shop&Fly kredi kartı, American Express, Garanti BBVA Bireysel Sanal, TFKB bonus kredi kartları dahildir.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişler +taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Vadeli Taksit, Garanti BBVA Bonus Business, Miles&Smiles Business Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly Business kredi kartı, American Express Business, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, American Express Corporate, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ING Bonus, ING Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, Şeker Bonus, Şeker Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için "EVET BRISA" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1,99 TL, Turkcell için 1,99 TL, Vodafone için 0,88 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki ödül kazanımlarınızda iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI