+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Otopratik'te Bonus'aözel 8 taksit!

Otopratik'te Bonus'a özel 8 taksit!
Sektör:Otomotiv
Marka:Oto Pratik
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:20 Haziran – 31 Temmuz 2022
Nasıl Kazanırım
Kampanya 31 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerlidir.
Kampanya kapsamında +4 taksit, 4 ile 8 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır. Kampanyada alt alışveriş baremi 300 TL, üst alışveriş baremi 100.000 TL olarak geçerli olacaktır. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Katılmak İçin
Hemen faydalanabilirsiniz.
Flexi Card'ların kampanyaya katılımı ; için Flexi Card sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp BRİSA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
Diğer Bilgiler
 • Kampanya 31 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya anlaşmalı otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Bonus program üyesi Otopratik işyerlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında +4 taksit, 4 ile 8 arası seçmeli taksit işlemlerinde geçerli olacaktır.
 • Kampanyada alt alışveriş baremi 300 TL, üst alışveriş baremi 200.000 TL olarak geçerli olacaktır. Kampanyada en yüksek taksit sayısı 12 olacaktır.
 • Vadeli Taksit, tek ödemeli işlemler, 2, 3 taksitli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartı, Shop&Fly Business  kredi kartı, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Business Card, TEB Bonus, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus Business, TEB Bonus Business kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Amex Corporate, Filo Flexi, Deniz Bonus, Deniz Bonus Business,  Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business,Şeker Bonus, Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus, Alternatifbank Bonus Business, ING Bonus Business, ING Bonus kartlarıyla yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Flexi Card'ların kampanyaya katılımı ; için Flexi Card sahiplerinin EVET yazıp bir boşluk bırakıp BRİSA yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Flexi kart kampanya uygulamaları https://www.bonus.com.tr/kredi-kartlari/flexi adresinde ilan edilmektedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.,
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi  gerekmektedir.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI