+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Faturalarınızı Bonus Takip Etsin100 TL’ye Varan Bonus Kazanın!

Faturalarınızı Bonus Takip Etsin 100 TL’ye Varan Bonus Kazanın!
Sektör:
Marka:Diğer
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1-30 Haziran 2021
Bonus Geçerlilik Tarihi:6 Temmuz 2021
Nasıl Kazanırım
1-30 Haziran tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL, 3 fatura talimatı için 50 TL, 5 ve üzeri talimat için toplam 100 TL bonus kazanılacaktır.
Katılmak İçin
1-30 Haziran tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL, 3 fatura talimatı için 50 TL, 5 ve üzeri talimat için toplam 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Katılmak için “FATURA” yazıp , 3340’a SMS gönderilmelidir
Diğer Bilgiler

1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL, 3 fatura talimatı için 50 TL, 5 ve üzeri talimat için toplam 100 TL bonus kazanılacaktır.

 • Kampanyaya katılmak için 30 Haziran 2021 23:59'a kadar FATURA yazıp 3340'a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir. BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur.
 • Sistemimizde kayıtlı olmayan cep telefonlarından gönderilen katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır.
 • 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL, 3 fatura talimatı için 50 TL, 5 ve üzeri talimat için toplam 100 TL bonus kazanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya Bonus / Bonus American Express / Money Bonus / Bonus Genç / Bonus Flexi / Flexi kredi kartlarınızla verilecek otomatik fatura ödeme talimatları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan bonus, 6 Temmuz 2021'de kazanım sağladığınız kullanılabilir ve açık statüdeki kredi kartınıza yüklenecektir.
 • Birden fazla karttan otomatik fatura talimatı verilmesi durumunda en çok kazanan karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde, kredi kartında tanımlı olan otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip, kredi kartına tekrar tanımlanırsa kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesapta tanımlı olan otomatik fatura ödeme talimatları iptal edilip, kredi kartına tanımlanırsa kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya süresi içerisinde, hesapta veya kredi kartında manuel ödeme için kayıtlı faturalar iptal edilmeden, otomatik fatura ödeme talimatına çevrilirse kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen bonusun geri alınmaması için; 1 Haziran 2022'ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 1 Haziran 2022'ye kadar en az 1 kere fatura tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonus 1 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Garanti BBVA kredi kartlarınız ile Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell, Vodafone Net kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü ve benzeri otomatik fatura ödeme talimatları için ücret yerine ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren fatura tutarı üzerinden akdi faiz oranında faiz (KKDF ve BSMV hariç) uygulanacaktır.
 • Garanti BBVA istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI