+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

NetWork’te 850 TL ve üzeri alışverişe 150 TL NetWork Bonus!

NetWork’te 850 TL ve üzeri alışverişe 150 TL NetWork Bonus!
bonus-flas
Sektör:Network
Marka:Giyim
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1-31 Mart 2021
Bonus Geçerlilik Tarihi:1 Mart-15 Nisan 2021
Nasıl Kazanırım
NetWork’te tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 850 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL NetWork Bonus kazanırsınız.
Katılmak İçin
Harcama işleminden önce BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak kampanyaya katılmak gerekmektedir.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET NETWORK”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.
Diğer Bilgiler
 • Kampanya NetWork’te 1-31 Mart 2021  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. 
 • Kampanya dahilinde NetWork’te  tek seferde gerçekleştirilen ilk 850 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde 150 TL NetWork Bonus verilecektir.
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından NetWork kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. 
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 150 TL NetWork Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
 • Sanal Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan NetWork Bonus 1 Mart-15 Nisan 2021 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 16 Nisan 2021 tarihinde  geri alınacaktır.
 • Kazanılan bonuslar sadece fiziki NetWork mağazalarında harcanabilir. www.network.com.tr ’de harcanamaz.
 • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET NETWORK”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen Sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI