+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Money Bonus’la 2 kez 150 TL ve üzeri alışverişlerde 40 Money

Money Bonus’la 2 kez 150 TL ve üzeri alışverişlerde 40 Money
migros
Sektör:Migros
Marka:Market
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:07 Kasım - 31 Aralık 2019
Nasıl Kazanırım
Money Bonus kredi kartı ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet mağazalarından veya Migros Sanal Market’ten farklı günlerde ve tek seferde 2 kez 150 TL ve üzeri alışveriş yapılmalıdır. İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmelidir.
Katılmak İçin
İlk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasında “Hemen Katıl” butonunu tıklayabilir veya SEPET yazarak 3340’a sms atabilirsiniz.
Diğer Bilgiler
 • 7 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Money Bonus kredi kartınız ile Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten tek seferde  ve farklı günlerde yapacağınız iki kere 150 TL ve üzeri alışverişinize 40 Money hediye.
 • Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce SEPET yazıp 3340’a SMS gönderilmeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve sadece sms ulaşan veya BonusFlaş’ta görüntüleyen müşteriler kampanyaya katılabilir.
 • Kazanılan Money’ler 16-26 Aralık 2019 tarihleri arasında kazanan kart ile sadece Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migrosjet ve Sanal Market’te kullanılabilecektir. Kullanılmayan Money’ler, geri alınacaktır.
 • Kampanya sadece Money Bonus kredi kartları için geçerlidir. Kampanyaya tek ödemeli işlemler ve sanal pos işlemleri dahildir. Taksitli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılan Bonus sahiplerinin kendi kart bilgileri ile uygulamaya giriş yapmaları, SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Gönderilen SMS‘ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir. SMS veya BonusFlaş uygulaması ile kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya katılmadan yapılan harcamalar kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,33 TL’dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır. Garanti BBVA ve Migros kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi için www.moneyclubkart.com.tr ve www.moneybonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI