+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Masko AVM'de+4 Taksit!

Masko AVM'de +4 Taksit!
Sektör:Mobilya
Marka:Masko
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1 Temmuz 2021-31 Temmuz 2022
Nasıl Kazanırım
1 Temmuz 2021-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında +4 taksit 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
+4 taksit seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Katılmak İçin
Hemen yararlanılabilir.

Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için "EVET MASKO" yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
Diğer Bilgiler
 • 1 Temmuz 2021-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında +4 taksit 500 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • +4 taksit seçmeli taksit işlemlerde geçerlidir. Kampanyada ulaşılabilecek en yüksek taksit sayısı 9 olacaktır.
 • Ticari kredi kartları ile yapılan alışverişlerde + taksit uygulamasının üst limiti 200.000 TL'dir. 100.000 TL ve üzerindeki işlemlere + taksit uygulanmayacaktır.
 • Kampanyada "+taksit" uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 9 taksit, elektronik ürün grupları için 4 taksit; 5000 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 9 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK'nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, TEB Bonus, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business, TEB Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, Fibabanka Bonus, Fibabanka Bonus Business, ING Bank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Şekerbank Bonus Business, Alternatif Bank Bonus ve Alternatifbank Bonus Business, ING Bank Bonus kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için "EVET MASKO" yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1 TL, Turkcell için 1 TL, Vodafone için 0,48 TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI