+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

75 TL M.A.C Bonus

75 TL M.A.C Bonus
bonus-flas
Sektör:MAC
Marka:Kozmetik
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1 - 31 Ekim 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:1 EKİM - 5 KASIM 2020
Nasıl Kazanırım
BonusFlaş veya SMS ile kampanyaya katılın, M.A.C ‘da tek seferde gerçekleştirilen 400 TL üzeri alışverişlerde 75 TL M.A.C Bonus kazanın.
Katılmak İçin
Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
Diğer Bilgiler
 • 75 TL M.A.C Bonus kampanyası M.A.C’da 1- 31 Ekim 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılan 400 TL ve üzeri  tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için MAC yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 75 TL  M.A.C Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.
 • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 75 TL  M.A.C Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 75 TL  M.A.C Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 75 TL  M.A.C Bonus kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde M.A.C Bonus’lar www.maccosmetics.com.tr ’de ve mağazalarda kazanılıp, kazanılan 75 TL  M.A.C Bonuslar 5 Kasım 2020  tarihine kadar sadece fiziki mağazalarda harcanabilir. Kazanılan M.A.C Bonuslar www.maccosmetics.com.tr ’de harcanamamaktadır
 • Kullanılmayan Bonus’lar  6  Kasım 2020  tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 75 TL  M.A.C Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 75 TL  M.A.C Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI