+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

KNITSS’da 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize100 TL KNITSS Bonus!

KNITSS’da 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 100 TL KNITSS Bonus!
Sektör:Knitts
Marka:Giyim
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1 Haziran-1 Temmuz 2021
Bonus Geçerlilik Tarihi:1 Haziran-20 Temmuz 2021
Nasıl Kazanırım
KNITSS’da 1 Haziran 2021-1 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan İlkbahar/Yaz 2021 sezon alışverişlerinde 1.000 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz.
Katılmak İçin
Bonusflaş üzerinden katılım zorunluluğu bulunmamaktadır

Flexi Kartı ile Katılmak İçin

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET KNITSS” yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

Diğer Bilgiler
 • 100 TL KNITSS BONUS kampanyası KNITSS'da 1 Haziran 2021-1 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan İlkbahar/Yaz 2021 sezon alışverişlerinde 1.000 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca "Hemen Katıl"ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için "EVET KNITSS "yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340'a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVABusiness kredi kartı, American Express Business Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya dahilinde KNITSS'da kazanılıp, kazanılan 100 TL KNITSS Bonuslar 1 Haziran-20 Temmuz 2021 tarihleri arasında sadece fiziki ve online mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus'lar 21 Temmuz 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL KNITSS Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL KNITSS Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanyaya dahilinde İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI