+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Karaca’da 100 TLKaraca Bonus!

Karaca’da 100 TL Karaca Bonus!
Sektör:Karaca
Marka:Züccaciye
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:2 - 30 Kasım 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:2 Kasım - 10 Aralık 2020
Nasıl Kazanırım
Karaca’da 500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Karaca Bonus kazanırsınız.
Katılmak İçin

2-30 Kasım 2020  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan 500 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir. 

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET KARACA”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Diğer Bilgiler
  • Kampanya Karaca’da  2-30 Kasım 2020  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 
  • Kampanya  dahilinde Karaca’da 500 TL ve üzeri ödemelerde 100 TL Karaca Bonus verilecektir.
  • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Karaca Bonus kazanabilir.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
  • Kazanılan Karaca Bonus 10 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 11 Aralık’da  geri alınacaktır.
  • Kazanılan bonuslar sadece Karaca mağazalarında harcanabilir.
  • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
  • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET KARACA”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
  • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI