+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Goodyear'dapeşin fiyatına 9 taksit!

Goodyear'da peşin fiyatına 9 taksit!
Sektör:Otomotiv
Marka:Goodyear
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:15 Eylül 2021 - 31 Ağustos 2022
Nasıl Kazanırım
9 taksit kampanyası 31 Ağustos 2022 tarihine kadar 300 TL ve üzeri 4 taksitli işlemlere +5 taksit Garanti BBVA tarafından eklenerek geçerli olacaktır.
Kampanya kapsamında 300 TL üzeri 2 ve 7 arası taksitli işlemlere +5 taksit verilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Katılmak İçin
Hemen faydalanabilirsiniz.
Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için “EVET GOODYEAR” yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
Diğer Bilgiler
 • 9 taksit kampanyası 31 Ağustos 2022 tarihlerine kadar 300 TL ve üzeri 4 taksitli işlemlere +5 taksit Garanti BBVA tarafından eklenerek geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında 300 TL üzeri 2 ve 7 arası taksitli işlemlere +5 taksit verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Flexi, Money Bonus, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, TEB Bireysel, ICBC Bireysel ve ICBC Bus. kredi kartları, Denizbank Bireysel ve. kredi kartları, Şekerbank Bireysel,Şekerbank Bus., TFKB Bireysel ve TFKB Bus. kredi kartları ve Sanal Kartlar dahildir.
 • Denizbank Bussiness,TEB Bonus Business, Fibabanka Bireysel ve Fibabanka Bus. kredi kartları, Alternatifbank Ticari kredi kartlar, Alternatifbank Bireysel kredi kartları , ING Bank Ticari kredi kartları, ING Bank Bireysel kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, Garanti Corporate, Filo Flexi, kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Vadeli taksit işlemleri, tek ödemeli işlemler ve ödül kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi Kart'ların kampanyaya katılımı için "EVET GOODYEAR" yazıp, bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,48TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için harcama işleminin Garanti BBVA poslarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI