+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

300 TL alışverişe 50 TL bonus

300 TL alışverişe 50 TL bonus
Sektör:Elle
Marka:Giyim
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi: 8 Kasım - 8 Aralık 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:22 - 31 Aralık 2020
Nasıl Kazanırım
Kampanyaya Bonus Flaş uygulaması üzerinden katılım sağlandıktan sonra Elle’den yapılacak 300 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 50 TL Bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
Katılmak İçin
Kampanyaya katılım için harcamadan önce Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden Elle 50 TL Bonus Kampanyası’ndaki “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET ELLE” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Diğer Bilgiler
 • Kampanyaya 8 Kasım-8 Aralık 2020 tarihleri arasında, Online ve mağazalarda  Garanti BBVA Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 300 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler 50 TL Bonus kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılım için harcamadan önce Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden Elle 50 TL Bonus Kampanyası’ndaki “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Bonus kazanabilir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • İndirim yasaklı, konsinye ve kozmetik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları dahildir.  Sanal ve ek kartlar da kampanya kapsamındadır.
 • Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET ELLE” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kazanılan Bonus'lar 21 Aralık 2020’de kartınıza yansır ve 22-31 Aralık 2020 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye iş yerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 01 Ocak 2021’de geri alınacaktır.
 • İade veya iptali yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI