+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

50 TL ebebek bonus

50 TL ebebek bonus
bonus-flas
Sektör:Giyim
Marka:E-Bebek
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1-30 Eylül 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:1 Eylül – 7 Ekim 2020
Nasıl Kazanırım
Kampanya dahilinde, alışveriş öncesinde BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak ebebek mağazalarından ve www.ebebek.com tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 Tl ebebek Bonus verilecektir.
Katılmak İçin

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL ebebek bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET EBEBEK yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET EBEBEK yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Diğer Bilgiler
 • BonusFlaş ile kampanyaya katılarak 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında ebebek  mağazalarından veya  www.e-bebek.com ‘dan tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerimiz 50 TL ebebek bonus kazanacaktır. 
 • 50 TL ebebek bonus 250TL ve üzeri tek çekim veya taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 50 TL ebebek bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 50 TL ebebek bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 50 TL ebebek bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 50 TL ebebek bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • 50 TL ebebek bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL ebebek bonus kazanabilir.
 • www.e-bebek.com ‘dan ve fiziki ebebek mağazalarından yapılacak alışverişlerden ebebek bonus kazanımı gerçekleşecektir ancak kazanılan puanlar sadece fiziki ebebek mağazalarından harcanabilecek; www.e-bebek.com adresinde harcanamayacaktır.
 • Pre ve 1 Numaraları Bebek Maması ürünleri kampanyaya dahil değildir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan 50 TL ebebek bonus 7 Ekim 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan ebebek bonuslar 8 Ekim 2020 ‘de geri alınacaktır.
 • 50 TL ebebek  bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET EBEBEK yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 50 TL ebebek bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 50 TL ebebek  Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti Bankası ve ebebek kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI