+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Divarese‘de ilk 400 TL ve üzeri harcamanızda 50 TL Divarese Bonus

Divarese‘de ilk 400 TL ve üzeri harcamanızda 50 TL Divarese Bonus
bonus-flas
Sektör:Giyim
Marka:Divarese
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi: 21 Ağustos – 21 Eylül 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:21 Ağustos – 26 Eylül 2020
Nasıl Kazanırım
Divarese‘de tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50TL Divarese Bonus kazanırsınız.
Katılmak İçin

Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Divarese kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. 

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET DIVARESE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.

Diğer Bilgiler
 • Kampanya Divarese ‘de 21 Ağustos – 21 Eylül 2020  tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. 
 • Kampanya  dahilinde Divarese ‘de tek seferde gerçekleştirilen ilk 400 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 50 TL Divarese Bonus verilecektir.
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Divarese kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. 
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 50 TL Divarese Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
 • Kazanılan Divarese Bonus 21 Ağustos – 26 Eylül 2020 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 27 Eylül ‘de geri alınacaktır.
 • Kazanılan bonuslar sadece divarese mağazalarında harcanabilir. www.divarese.com.tr ’de harcanamaz.
 • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET DIVARESE”  yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım Sms’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen sms’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI