+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Deppo AVM’de 200 TL ve üzeri alışverişlerinize %10 Deppo bonus

Deppo AVM’de 200 TL ve üzeri alışverişlerinize %10 Deppo bonus
Sektör:Giyim
Marka:Deppo
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:31 Ağustos-30 Eylül 2021
Bonus Geçerlilik Tarihi:31 Ağustos-15 Ekim 2021
Nasıl Kazanırım
Deppo AVM’de 31 Ağustos-30 Eylül 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan her 200 TL ve üzeri taksitli ve tek ödemeli alışverişlerde kazanabilirsiniz
Katılmak İçin
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” ın tıklanması ya da DEPPO yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET DEPPO ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  
Diğer Bilgiler
 • %10 Deppo Bonus kampanyası Deppo AVM mağazalarında 31 Ağustos 2021 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılan her 200 TL ve üzeri  taksitli ve tek ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 •  Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus American Express kredi kartları dahildir.
 • Kampanya sadece fiziki poslarda geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” ın tıklanması ya da DEPPO yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVET DEPPO ”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndermeleri gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.  
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya dahilinde Deppo AVM mağazalarında kazanılıp, kazanılan Deppo Bonuslar 31 Ağustos-15 Ekim 2021 tarihleri arasında  sadece fiziki mağazalarda harcanabilir.
 • Kampanyaya sanal kartlar dahil değildir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar  16 Ekim 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında Deppo Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Deppo Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI