+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Defacto’da 150 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Defacto Bonus!

Defacto’da 150 TL ve üzeri alışverişe  30 TL Defacto Bonus!
bonus-flas
Sektör:Giyim
Marka:DeFacto
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:1-30 Eylül 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:1 Eylül – 7 Ekim 2020
Nasıl Kazanırım
Harcamadan önce; Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanarak; 150 TL ve üzeri alışveriş yapılarak 30 TL Defacto Bonus kazanırsınız.
Katılmak İçin

Harcamadan önceBonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET DEFACTO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

FLEXI KARTI İLE KATILMAK İÇİN

harcamadan önce EVET DEFACTO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Diğer Bilgiler
 • 30 TL Defacto bonus, 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak, Defacto mağazaları veya www.defacto.com.tr ‘den  tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde kazanılacaktır.
 • 30 TL Defacto bonus, 150 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Defacto bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Defacto bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Defacto bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Defacto bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • 30 TL Defacto  bonus kampanyasından bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Defacto  bonus kazanabilir.
 • www.defacto.com.tr ‘den ve fiziki Defacto mağazalarından yapılacak alışverişlerden Defacto bonus kazanımı gerçekleşecektir ancak kazanılan puanlar sadece fiziki Defacto mağazalarında  harcanabilecektir, www.defacto.com.tr de kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan 30 TL Defacto bonus 7 Ekim 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan 30 TL Defacto  bonuslar geri alınacaktır.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • 30 TL Defacto bonus  kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Genç, Bonus Flexi , Bonus Amex katılabilmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET DEFACTO yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 •  Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS ’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Defacto  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Defacto Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti Bankası ve Defacto kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI