+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

30 TL Çetinkaya bonus!

30 TL Çetinkaya bonus!
bonus-flas
Sektör:Çetinkaya
Marka:Giyim
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi: 23 Kasım - 31 Aralık 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi: 23 Kasım 2020 - 05 Ocak 2021
Nasıl Kazanırım
BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Çetinkaya ‘da tek seferde gerçekleştirilen 200 TL üzeri alışverişlerde 30 TL Çetinkaya Bonus kazanın.
Katılmak İçin

Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.

Diğer Bilgiler
 • 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Çetinkaya’da 23 Kasım-31 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanya sadece giyim alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 30 TL Çetinkaya Bonus kazanabilir.
 • Kampanya sadece Çetinkaya Bonus mağazalarda kazanılıp, kazanılan 30TL Çetinkaya Bonuslar 23 Kasım 2020 - 5 Ocak 2021  tarihine kadar sadece fiziki mağazalarda harcanabilir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar  6 Ocak 2021  tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI