+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Carrefoursa'da Visa logolu bonus kartlaraözel alışverişinin %10'unu geri kazan!

Carrefoursa'da Visa logolu bonus kartlara özel alışverişinin %10'unu geri kazan!
Sektör:Market
Marka:CarrefourSA
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:18 Ocak -15 Nisan 2024
Nasıl Kazanırım
Kampanyadan yararlanmak için 15 Nisan 2024'e kadar Garanti BBVA BonusFlaş uygulanmasından alınan kampanya promosyon kodunu http://www.carrefoursakart.com adresi üzerinden bireysel CarrefourSA Kartınıza tanımlanmanız yeterli! Bu tanımlama sonrası her 1.500 TL ve üzeri alışverişinizde otomatik olarak %10 CarrefourSA Puan kazanmaya başlayacaksınız.
Katılmak İçin
Kampanyaya hemen BonusFlaş üzerinden katılarak promosyon kodunuz alabilirsiniz.
Diğer Bilgiler
  • Kampanya kapsamında Garanti Bankası Visa logolu bonus kartlar, 15 Nisan 2024 tarihine kadar CarrefourSA'da %10 CarrefourSA puan kazanacaktır, puanlar CarrefourSA karta yüklenecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak için Garanti BBVA BonusFlaş uygulanmasından alınan kampanya promosyon kodunu http://www.carrefoursakart.com adresi üzerinden bireysel CarrefourSA Kartınıza tanımlanmanız yeterli! Bu tanımlama sonrası her 1.500 TL ve üzeri alışverişinizde otomatik olarak %10 CarrefourSA Puan kazanmaya başlayacaksınız.
  • Kampanyaya tüm CarrefourSA marketlerinden ve Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasından yapılacak alışverişler dahildir.
  • Kazandığınız her puanı sonraki alışverişinizde TL olarak kullanabilirsiniz. Bireysel CarrefourSA Kart'ınız yoksa alışveriş esnasında kasada ya da CarrefourSA Online Market uygulamasına kayıt olarak veya http://www.carrefoursakart.com sitesi üzerinden hemen Bireysel CarrefourSA Kart sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan en fazla 1.500 TL değerinde Puan kazanabilirsiniz. Yapılan alışverişler sonrası yüklenen CarrefourSA Puan tutarları, 1.500 TL Puan olan üst limitten düşülecektir.
  • Kazanılan puanların geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
  • Alışveriş tutarı hesaplanırken kapsam dışı ürünler olan; alkollü içecek, tutun mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima (vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
  • Kampanyadan sadece ilgili kart müşterileri yararlanabilir.
  • Garanti Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa ve/veya iştirakleri sorumlu değildir.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI