+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Beymen Club’tax BonusFlaş’a Özel 150 TL Bonus

 Beymen Club’tax BonusFlaş’a Özel 150 TL Bonus
bonus-flas
Sektör:Beymen Club
Marka:Giyim
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi: 1-30 Kasım 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:5-15 Aralık 2020
Nasıl Kazanırım

BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Beymen Club’dan tek seferde yapacağınız 750 TL üzeri alışverişlerinizde 150 TL Bonus kazanın.
Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmesi gerekmektedir.

Katılmak İçin
Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Beymenclub kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Diğer Bilgiler
 • BonusFlaş ile kampanyaya katılın, 1-30 Kasım tarihleri arasında Beymen Club’da tek seferde yapacağınız 750 TL üzeri alışverişlerinizde 150 TL Bonus kazanın.
  Kampanya Detayları:
 • Kampanya , 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Bonus kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir. 
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Beymenclub kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılmış olması gerekmektedir. BonusFlaş katılımı haricindeki alışverişler kampanyaya dahil değildir. 
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya  dahilinde Beymen Club’da  tek seferde gerçekleştirilen 750 TL  ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 150 TL Bonus verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 150 TL Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business, sanal ve ek kartlar dahildir
 • Kazanılan Bonus'lar 4 Aralık‘da kartınıza yansır ve 5-15 Aralık 2020 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 16 Aralık‘da geri alınacaktır.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI