+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Beko’da+4 Taksit

Beko’da +4 Taksit
Sektör:Beko
Marka:Beyaz Eşya
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi: 01 Eylül 2020 – 31 Ekim 2020
Nasıl Kazanırım
Kampanya dahilinde sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 4-14 arası taksitli İşlemlerde +4 taksit seçmeli olarak kart sahibine sunulacaktır.
Katılmak İçin
Hemen yararlanılabilir.
Diğer Bilgiler
 • Kampanya, anlaşmalı program üyesi Beko mağazalarında geçerlidir.
 • +4  Taksit kampanyası kapsamında sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 4-14 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 4 taksit ilave edilir.
 • Kampanyada “+taksit” uygulanmış en yüksek nihai taksit sayısı; beyaz eşya ve mobilya ürün grupları için 18 taksit, elektronik ürün grupları için 6 taksit; 3500 TL ve altında kalan TV ürün grupları için 12 taksit; tablet ürün grupları için 6 taksit olarak uygulanmalıdır. Cep telefonu satışları için taksit uygulanmamalıdır. BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtına uyulmaması durumunda oluşacak ceza üye işyerine rücu edilecektir.
 • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Program üyesi Beko yetkili satıcılarında Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
 • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles kredi kartı, Miles&Smiles Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, TEB Bonus Business, Denizbank Bonus, Denizbank Bonus Business, Şekerbank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Türkiye Finans Happy Card Business, AlternatifBank Bonus, ICBC Bonus, ICBC Bonus Business kredi kartları, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
 • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç, ING Bonus,ING Bonus Business, Şekerbank Bonus Business, AlternatifBank Bonus Business kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
 • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan EVET yazıp bir boşluk bırakıp BEKO yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom için 1TL, Turkcell için 1TL, Vodafone için 0,33TL'dir. Geri dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI