+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

500 TL Banana Republic alışverişinize 100 TL Banana Republic Bonus

500 TL Banana Republic alışverişinize 100 TL Banana Republic Bonus
bonus-flas
Sektör:Giyim
Marka:Banana Republic
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi: 1-30 Eylül 2020
Bonus Geçerlilik Tarihi:1 Eylül - 5 Ekim 2020
Nasıl Kazanırım
BonusFlaş ile kampanyaya katılın, Banana Republic’de tek seferde gerçekleştirilen 500 TL üzeri alışverişlerde 100 TL Banana Republic Bonus kazanın.
Katılmak İçin
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Banana Republic  Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
Diğer Bilgiler
 • 100 TL Banana Republic Bonus kampanyası sadece BonusFlaş mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanarak Banana Republic’ de  1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri  tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Banana Republic  Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır. Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır. Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Banana Republic  Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir. Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamaları gerekmektedir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 100 TL Banana Republic  Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan Banana Republic  Bonus’lar  5 Ekim 2020 tarihine kadar sadece Banana’da kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bonus’lar  6 Ekim 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 100 TL Banana Republic  Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde 100 TL Banana Republic Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI