+ medium indirin GooglePlay’den AppStore’dan indirin

Baby Mall’da Peşin Fiyatına 6 taksit

Baby Mall’da   Peşin Fiyatına 6 taksit
Sektör:BabyMall
Marka:Giyim
Kampanya Başlangıcı ve Bitiş Tarihi:8 Haziran 2020 – 31 Ağustos 2020
Nasıl Kazanırım
Bonus üyesi BABYMALL işyerinde tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri harcaması yapın 50 TL Babymall bonus kazanın.
Katılmak İçin
Hemen yararlanılabilir.
Diğer Bilgiler
  • Kampanya 8 Haziran  2020 – 31 Ağustos 2020  tarihleri arasında geçerlidir. 
  • Peşin Fiyatına 6 Taksit kampanyası kapsamında sanal ve fiziki mağazalarda yapılan 3 taksitli işlemlerde Garanti BBVA tarafından 3 taksit ilave edilir.
  • İşlemlerin kampanyaya dahil olması için mutlaka Garanti BBVA POS cihazı kullanılarak yapılmalıdır.
  • Kampanyaya tüm Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Garanti kredi kartı, Miles&Smiles Garanti Business kredi kartı, Shop&Fly kredi kartları, American Express, American Express Business, Sanal Kartlar, TEB Bonus, ING Bonus,  ING Bonus Business , Denizbank Bonus Business, Türkiye Finans Happy Card, ABank Bonus, ICBC Bonus, Fibabanka Bonus ve Fibabanka Bonus Business kredi kartları dahildir.
  • Vadeli Taksit, Bonus Flexi, Bonus Genç,  Alternatif Bank Ticari Kartlar, Denizbank Bireysel Kartlar, Şekerbank Bonus Business, Şekerbank Bonus kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.
  • FLEXI kart sahiplerinin kampanyaya katılım için Garanti BBVA sistemine kayıtlı olan cep telefonundan TOPTAN yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340'a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir. SMS sistemimize ulaştıktan sonraki harcamalar dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde, müşteri sliplerinde "TEBRİKLER KAMPANYAMIZDAN YARARLANDINIZ." şeklinde bir mesaj çıkacaktır. Müşteri sliplerinde mesaj çıkmaması üye işyerinin kampanyaya dâhil olmadığını göstermektedir. Lütfen kontrol ediniz.
  • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
SEKTÖRDEKİ DİĞER KAMPANYALARI

Kampanyalarınız, kart bilgileriniz ve hayatınızı kolaylaştıran ödeme çözümleri tek uygulamada...

GARANTİ BBVA İNTERNET BANKACILIĞI